Partneři

Bezpečnostní agentura

Díky zastoupení bezpečnostní agentury SIPADAN a. s. po celé České republice můžeme nabídnout vysoký standard služeb všem našim klientům. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Jablonec nad Nisou

Město Jablonec nad Nisou získalo již v roce 1906 koncesi na provozování autobusové dopravy na lince Jablonec – Liberec, ale dopravu na této trase zahájila až v roce 1921[1] Jablonecká dopravní společnost a. s., na kterou město svou koncesi převedlo, ale hned v roce 1922 tuto autobusovou linku převzaly ČSD a utlumily na ní provoz, roku 1928 pak linku převzala Autobusová dopravní společnost s ručením omezeným, Liberec, počátkem 30. let se zde angažovali i další soukromí dopravci. Více ››

Ceny jízdného autobusů MHD

Dospělý Dítě
Základní 30 min. nepřestupní 14 Kč 7 Kč
Základní 60 min. přestupní 20 Kč 10 Kč

V současné době středisko MHD zajišťuje linky MHD vedené přes Jablonec nad Nisou a přilehlé okolí, včetně noční víkendové linky s označením N1, propojující centrum se sídlištními celky města. Více ››

Schéma linek

Plán sítě

zdroj: csadjbc.cz

Doporučujeme

Vestavěné skříně AMONIT

Využijte bez zbytků Váš životní prostor... Nechte si vyrobit skříň na míru z našich kvalitních materiálů. Vestavěné skříně pro Váš byt nebo dům? To jsou vestavěné skříně AMONIT.

Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.

STAKO: Vestavěné skříně

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.

Bezedná miska

Berete-li na dovolenou i svoji kočku, vezměte s sebou kočkolit, ať má vše, co potřebuje.

Indeco

Velkým trendem dnešní doby jsou vestavěné skříně na míru, získáte úložný prostor, aniž byste zasahovali do designu interiéru.

Telefonní čísla

GTS International infolinka
(+420) 844 140 140
EUROLINES infolinka
(+420) 224 218 680
ÚAN Florenc, Praha
(+420) 900 144 444
ÚAN Zvonařka, Brno
(+420) 543 163 392

více ››