Partneři

Bezpečnostní agentura

Díky zastoupení bezpečnostní agentury SIPADAN a. s. po celé České republice můžeme nabídnout vysoký standard služeb všem našim klientům. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Zajímavé odkazy

Jadranbus
jadranbus.cz
IDOS
jizdnirady.idnes.cz
BUSportal
busportal.cz

Rozcestník firem provozujících služby různého druhu (bezpečnost, úklid, restaurace atd.) v Praze
Služby Praha
Rozcestník firem a řemesel všeho druhu (např. výroba vestavěných skříní) v Praze
Řemesla Praha

Tradiční investiční zlato pro ochranu a třeba i zhodnocení materiálních hodnot. Je osvobozeno od DPH. Také stále roste zájem investorů o investiční stříbro, další drahý kov vedle palladia a platiny, který se vyplatí nakupovat.

Hotel Stará pošta - wellness hotel Jeseníky, skvělé zázemí nejen pro lyžování v Jeseníkách.
Láká Vás cykloturistika Jeseníky? Hledáte mezi hotely v Jeseníkách ubytování Jeseníky, kde se dají pořádat třeba i školy v přírodě, dětské tábory Jeseníky? Přijeďte k nám!

Česká firma Amonit - specialista na vestavěné skříně na míru a kuchyně Praha. Vytváříme vestavěný nábytek na míru podle potřeb a přání zákazníka.

Doporučujeme

Vestavěné skříně AMONIT

Využijte bez zbytků Váš životní prostor... Nechte si vyrobit skříň na míru z našich kvalitních materiálů. Vestavěné skříně pro Váš byt nebo dům? To jsou vestavěné skříně AMONIT.

Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.

STAKO: Vestavěné skříně

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.

Bezedná miska

Berete-li na dovolenou i svoji kočku, vezměte s sebou kočkolit, ať má vše, co potřebuje.

Indeco

Velkým trendem dnešní doby jsou vestavěné skříně na míru, získáte úložný prostor, aniž byste zasahovali do designu interiéru.

Telefonní čísla

GTS International infolinka
(+420) 844 140 140
EUROLINES infolinka
(+420) 224 218 680
ÚAN Florenc, Praha
(+420) 900 144 444
ÚAN Zvonařka, Brno
(+420) 543 163 392

více ››