Partneři

Bezpečnostní agentura

Díky zastoupení bezpečnostní agentury SIPADAN a. s. po celé České republice můžeme nabídnout vysoký standard služeb všem našim klientům. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Pardubice

Vznik Dopravního podniku města Pardubic a zahájení provozu první městské autobusové linky z Jesničánek kolem nádraží k nemocnici se dvěma autobusy typu Š 706 RO se datuje do roku 1950. Více ››

Ceny jízdného autobusů MHD

Dospělý Dítě
I. pásmo 13 Kč 7 Kč
II. pásmo 16 Kč 8 Kč

Ceny jednorázového jízdného se odvíjí od typu jízdenky (papírová nebo čipová) a od počtu projetých zastávek, podle kterých se určují tarifní pásma. Více ››

Schéma linek

Plán sítě 1 | Plán sítě 2

zdroj: dpmp.cz

Doporučujeme

Vestavěné skříně AMONIT

Využijte bez zbytků Váš životní prostor... Nechte si vyrobit skříň na míru z našich kvalitních materiálů. Vestavěné skříně pro Váš byt nebo dům? To jsou vestavěné skříně AMONIT.

Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.

STAKO: Vestavěné skříně

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.

Bezedná miska

Berete-li na dovolenou i svoji kočku, vezměte s sebou kočkolit, ať má vše, co potřebuje.

Indeco

Velkým trendem dnešní doby jsou vestavěné skříně na míru, získáte úložný prostor, aniž byste zasahovali do designu interiéru.

Telefonní čísla

GTS International infolinka
(+420) 844 140 140
EUROLINES infolinka
(+420) 224 218 680
ÚAN Florenc, Praha
(+420) 900 144 444
ÚAN Zvonařka, Brno
(+420) 543 163 392

více ››