Partneři

Bezpečnostní agentura

Díky zastoupení bezpečnostní agentury SIPADAN a. s. po celé České republice můžeme nabídnout vysoký standard služeb všem našim klientům. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Jízdenky online

Ke koupi jízdenky online lze využít rezervační systém AMSBUS.

Systém AMSBUS umožňuje

  • Vyhledat autobusové spojení všech možných autobusových společností včetně např. Student Agency
  • Rezervovat si na vybrané spojení místenku a vyzvednout si ji osobně
  • Rezervovat si na vybrané spojení místenku a koupit si ji přes Internet
  • Stornovat zakoupenou jízdenku

Nákup jízdenky

Před prvním použitím je třeba se zaregistrovat. V registraci je třeba zadat e-mailovou adresu, na kterou bude aplikace jízdenky posílat. Placení probíhá platební kartou přes platební bránu. Při nákupu jízdenky je třeba uvést jméno cestujícího a poslední čtyři číslice nějakého osobního dokladu (např. občanky). Po zaplacení příjdou na e-mailovou adresu jízdenky ve formátu PDF.

Vytištění jízdenky

Jízdenku je třeba vytisknout na papír, vystřihnout a při nástupu do autobusu ukázat řidiči. Na jízdence je vytištěno vaše jméno. Řidič má mít seznam vydaných místenek se jménem a číslem dokladu a může zkontrolovat, zda obojí sedí. Jízdenka je nepřenosná.

Storno jízdenky

Stornovat místenku lze maximálně hodinu před odjezdem spoje a za poplatek 22Kč. Peníze systém vrátí na účet, ze kterého bylo placeno kartou.

Doporučujeme

Vestavěné skříně AMONIT

Využijte bez zbytků Váš životní prostor... Nechte si vyrobit skříň na míru z našich kvalitních materiálů. Vestavěné skříně pro Váš byt nebo dům? To jsou vestavěné skříně AMONIT.

Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.

STAKO: Vestavěné skříně

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.

Bezedná miska

Berete-li na dovolenou i svoji kočku, vezměte s sebou kočkolit, ať má vše, co potřebuje.

Indeco

Velkým trendem dnešní doby jsou vestavěné skříně na míru, získáte úložný prostor, aniž byste zasahovali do designu interiéru.

Telefonní čísla

GTS International infolinka
(+420) 844 140 140
EUROLINES infolinka
(+420) 224 218 680
ÚAN Florenc, Praha
(+420) 900 144 444
ÚAN Zvonařka, Brno
(+420) 543 163 392

více ››