Partneři

Bezpečnostní agentura

Díky zastoupení bezpečnostní agentury SIPADAN a. s. po celé České republice můžeme nabídnout vysoký standard služeb všem našim klientům. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Olomouc

30. prosince 1926 se rada města Olomouce usnesla požádat o vydání koncese na první tři autobusové trasy v katastrálním území města. Téhož dne byly zahájeny zkušební jízdy autobusů olomouckými ulicemi. O šest dnů později byla žádost rozšířena o tratě přesahující katastr města. Více ››

Ceny jízdného autobusů MHD

Dospělý Dítě
Přestupní 40 min. 12 Kč 6 Kč

Tarif Dopravního podniku města Olomouce, a.s. ke stažení ve formátu PDF naleznete zde. Více ››

Schéma linek

Plán sítě

zdroj: dpmo.cz

Doporučujeme

Vestavěné skříně AMONIT

Využijte bez zbytků Váš životní prostor... Nechte si vyrobit skříň na míru z našich kvalitních materiálů. Vestavěné skříně pro Váš byt nebo dům? To jsou vestavěné skříně AMONIT.

Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.

STAKO: Vestavěné skříně

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.

Bezedná miska

Berete-li na dovolenou i svoji kočku, vezměte s sebou kočkolit, ať má vše, co potřebuje.

Indeco

Velkým trendem dnešní doby jsou vestavěné skříně na míru, získáte úložný prostor, aniž byste zasahovali do designu interiéru.

Telefonní čísla

GTS International infolinka
(+420) 844 140 140
EUROLINES infolinka
(+420) 224 218 680
ÚAN Florenc, Praha
(+420) 900 144 444
ÚAN Zvonařka, Brno
(+420) 543 163 392

více ››